Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2 posty 29 komentarzy

Invincible Armada.Antysemityzm en Gros.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odkrywania niepięknych twarzy antysemityzmu ciąg dalszy. Amerykańskie kontrowersyjne wydawnictwo „Sign” planuje rychłe wydanie najnowszej książki J.T.Grossa p.t. „Złoty Połów”. Wybitny historyk specjalista postanowił w niej naświetlić , efekty przekopania się przez tony archiwów angielskich, hiszpańskich, a nawet Świętego Oficjum . Co zatem nas czeka? Co ma wspólnego tematyka wojen o oceaniczną dominację, ze specyfiką dotychczasowych niepodważalnych sukcesów tego Autora ? Nikt tego nie ukrywa, nie trzeba czekać miesiącami by wiedzieć . Gross oskarża, zapowiada, podaje liczby. Wie ,iż na prawdę utrwaloną na kartach jego dzieł trzeba przygotować, stąd wrzenie medialne powodowane tak komercyjnie użyteczne jak i misyjnie szlachetne -nie ukrywajmy i  humanistyczni pasjonaci z czegoś żyć przecie muszą, a mainstream kocha realnych bohaterów.

Spisek obnażony grzmi zatem Gross, mam dowody na to ,iż wymuszane konwersje na Żydach tzw. ”marranos” pod koniec rekonkwisty i później były jedynie pretekstem do uzupełnienia osobowego stanu marynarki hiszpańskiej. Powszechnie znany jest fakt ,iż katolik zbyt wiele myśli o ogniu którym może spalić innowierców, by być dobrym marynarzem. Antysemicka intryga kazała sprowadzić okręty Niezwyciężonej Armady, pełne potomków owych nieszczęśników na burzliwe wody Albionu, a tam skierować je na skały ,by czekający już w żydożerczej gotowości angielscy purytanie wykonali resztę, wyżynając ocalałych i przeszukując starannie wraki. Protetyczne złoto wówczas znalezione, przyczyniło się realnie do drastycznego spadku europejskiej ceny tego kruszcu-to owa grabież Anglików, a nie zasoby Nowej Hiszpanii była przyczyną.

 I stąd właśnie „Złoty połów”.

Czy fala protestów i bojkotów wydawnictwa która przetoczyła się przez oba zainteresowane kraje, coś zmieni ? Czy możemy wiecznie zaprzeczać niezbitym dowodom przytaczanym przez Grossa, na faktyczny pozór oficjalnej historii i pozostać obojętni na  niewątpliwie prawdziwy obraz jaki wyłania się z jego dzieł –konfliktu Żydzi versus Reszta Świata ? Co my owa reszta zrobimy z tym ,iż od wieków gramy nie fair ?

Relata refero

Israel Delenda Est.

KOMENTARZE

 • Hmmm... :)
  W formie ja widzę :)
 • :))))
  A Pan jak widzę w formie :)))

  Z otchłanie trójmiejskiego osiedla mieszkaniowego (fotokomórka na bramie sie zepsuła...)

  Tak jak pana lubię, Panie Xiponie, to dziwię się, że znajduje Pan czas na pisanie o kundlach.

  PS. Może razem otworzymy kącik kynologiczny?
  (mam pieskę, kundelkę ale zeznała, że tego kogoś nie zna.)
 • Przepraszam... Errarta
  Obraziłem moją pieską.
  Kundle to najbardziej szlachetna odmiana Psa.

  O tym co wyżej to mogę tylko powiedzieć, że to zwykły chuj (szabesgoj) (nieobrzezany zresztą) i ( bo to parch a nie cały żyd).
  Tyle

  PS. A co Pan tam Panie Xiponie jada?
  Marzy mi się węgorzyk. Z patelni, oczywiście :)
 • @SpiritoLibero
  Trzy, jakże mile widziane podejścia.:-)
  Notka nie jest o nieobrzezanym kundlu i parchu-wbrew pozorom wcale a wcale-to tylko taka rama ,taki blejtram.
  Ja węgorzyki wędzone raczej i to wieki temu,a jadam to co nie szkodzi po prostu;)
  BV

OSTATNIE POSTY

więcej
 • KULTURA I SZTUKA

  Fallah

  Jestem egipskim fellachem. Mam tysiące lat. Imię me Muhammad, lecz nie zawsze się tak nazywałem.   „Gdyby mówiący wiedział, jakie niebezpieczeństwo jest z mówienia, tedy by milczał,” Nim łuski bałwochwalstwa spadły z mych oczu,... czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY